Prodejem našich výrobků to pro nás nekončí. O stroje zakoupené v našem obchodě pečujeme v rámci pozáručního servisu i po vypršení záruční lhůty.

Menší stroje

Po předběžném vyhodnocení rozsahu oprav našim servisním oddělením doporučujeme dopravit menší stroje přímo do naší dílny, kde budou důkladně prohlédnuty našimi techniky. Po vašem odsouhlasení nákladů na servisní práce  provedeme požadované opravy včetně seřízení stroje a otestování jeho chodu. Poté vám doručíme zprávu, že si opravený stroj můžete vyzvednout nebo vám ho dle vašich pokynů zašleme.

Větší stroje

Těžké a rozměrné stroje, se kterými je obtížná manipulace, přijedeme opravit přímo na místo jejich provozu. Ještě předtím na základě vámi sdělených informací pro vás připravíme přeběžný odhad nákladů na opravu, po jehož schválení bude dohodnut termín provedení servisního zásahu.

Ceny servisních prací

  • 400 - 700,- Kč / 30 min. bez DPH dle náročnosti opravy a typu stroje
  • * Ceny účtujeme po půlhodinách
  • ** Při výjezdech našich techniků za zákazníky může být zaúčtován čas strávený na cestě

Objednání

Pokud jste zakoupili svůj stroj v našem obchodě, objednejte si pozáruční servis prostřednictvím přiloženého formuláře a pošlete nám ho na email: servis@bonado.cz. Náš servisní tým pro vás připraví návrh dalšího řešeni.

Vzorová poptávka pozáruční opravy