Chcete, aby vaše frézy Manpa Tools byly vždy ostré a připravené k použití? Pak byste si měli prohlédnout naši nabídku náhradních břitů, které vám umožní snadno a levně obnovit ostrost vašich frézovacích kotoučů a zvonových fréz. Náhradní břity jsou vyrobeny z kvalitního tvrdokovu a jsou dostupné v různých tvarech a velikostech, podle typu frézy a velikosti upínání. Díky tomu si můžete vybrat ten správný břit pro vaši frézu a dosáhnout optimálního řezu.

V naší nabídce najdete náhradní břity Manpa Tools v těchto variantách:

  • Náhradní břity z tvrdokovu kulaté - vhodné pro frézy s kulatými břity. Jsou dostupné v průměrech od 5 do 12 mm.
  • Náhradní břity z tvrdokovu trojhranné - vhodné pro frézy s trojhrannými břity, které slouží k vytváření trojúhelníkových otvorů a drážek v dřevě. Jsou dostupné v průměrech od 5 do 16 mm.
  • Náhradní břity z tvrdokovu čtyřhranné - vhodné pro frézy s čtyřhrannými břity, které slouží k vytváření čtvercových otvorů a drážek v dřevě. Jsou dostupné v průměrech od 5 do 10 mm.

Náhradní břity jsou jednoduché na výměnu a umožňují vám prodloužit životnost a ostrost vašich fréz. Navíc mají tu výhodu, že pokud se otupí hrana břitu, která pracuje s obrobkem, stačí břit pootočit ostrou částí a můžete pokračovat v práci. Pokud chcete ušetřit čas i peníze a mít vždy ostré a připravené frézy Manpa Tools, neváhejte a objednejte si náhradní břity Manpa ještě dnes!