Chcete využít vaši úhlovou brusku nebo vrtačku k jemnému broušení dřevěných povrchů? Pak byste měli vyzkoušet naše nástavce a unašeče brusného papíru, které vám umožní maximálně přispůsobit vhodný typ broušení unikátním tvarům a materiálům vašich obrobků. Jsou to speciální nástavce, které se lze upnout do úhlové brusky nebo vrtačky. Práce s nimi je jednoduchá a efektivní. Do těchto nástrojů můžete snadno upínat a vyměňovat brusné papíry, lamelové kotouče a další doplňky podle vašich potřeb.

V naší nabídce najdete nástavce brusného papíru různého tvaru a funkcí, podle toho, co chcete s vaší bruskou dělat. Všechny nástroje jsou značky Manpa Tools, která je známá svou kvalitou a inovativností. Můžete si vybrat například z těchto produktů:

  • Brusné vřeteno s brusným papírem - slouží k broušení různých povrchů pomocí brusného papíru, který se upíná na vřeteno. Je vhodné pro broušení rohů, hran a těžko dostupných míst.
  • Flexibilní unašeče na suchý zip - slouží k broušení různých povrchů pomocí brusných papírů na suchý zip, které se snadno připevňují a sundávají. Jsou dostupné v různých průměrech a hrubostech.
  • Pásové brusné rameno Belt Sander - slouží k broušení různých povrchů pomocí brusného pásu, který se upíná na pásové rameno. Je vhodné pro broušení zakulacených ploch.

Pokud hledáte brusné papíry vhodné pro tyto unašeče a držáky, můžete si je objednat v jiné kategorii našeho eshopu: Brusné papíry Manpa. Zde najdete široký výběr brusných papírů různých tvarů, velikostí a břitů, které se hodí pro tyto nástroje.