Společnost Bonado, s.r.o. působí na českém trhu již déle než 3 roky a specializuje se na dodávky strojů a zařízení do malých domácích dílen i do výrobních provozů. Ať už jde o obráběcí stroje na dřevo a kovy, tvářecí stroje na plech, příslušenství a náhrádní díly nebo o přesné obráběcí nástroje z ušlechtilých materiálů, patří bonado.cz mezi přední dodavatele vysoce kvalitních a ověřených výrobků pro zkušené profesionály i nadšené kutily. 

Prodejem našich výrobků to pro nás v Bonadu nekončí. O stroje zakoupené v našem obchodě pečujeme v rámci pozáručního servisu i po vypršení záruční lhůty. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost využít odborné pomoci našeho servisního týmu při dohledání a objednávce náhradních součástek. Jsme připraveni nabídnout odbornou asistenci a pomoc i při volbě dalšího příslušenství a vhodných nástrojů pro dosažení maximálního výkonu a přesnosti při realizaci vámi zamýšleného projektu.

Naším cílem je dodávat na český trh kvalitní a spolehlivé stroje určené pro domácí kutily i pro profesionály se zvláštním zaměřím na dosažení co nejlepšího poměru cena - výkon, spolu s kompletním servisním zázemím, které nám umožní dále naplňovat náš prioritní úkol, kterým je spokojený a loajální zákazník.

Nabízíme sortiment těchto značek

BAMATO - Bavarian Machine Tools si dala za úkol zpřístupnit vysoce kvalitní stroje soukromým i komerčním uživatelům. Zvláštní pozornost věnuje nabízení nejlepšího poměru cena/výkon. Společnost věnuje neustálou pozornost dalšímu rozvoji a zdokonalování svého sortimentu a vývoji nových a inovativních zařízení zejména: mini pásové dumpery, mini transportéry, vibrační desky, vibrační pěchy, řezačky a lámačky dlažby, bourací kladiva, zametací stroje, ruční míchačky, zvedáky sádrokartonových panelů, sekačky na vysokou trávu, rotační sekačky, mulčovací sekačky, benzínové drtiče, vysokotlaké čističe, pokosové pily, pásové pily, kmenové pásové pily, pásové kotoučové brusky, odsávací systémy, kolébkové kotoučové pily, štípačky dřeva, vrtací dláta, soustruhy, stolní frézky, dlabačky.

Manpa Tools  z jižní Koreje představuje již od roku 1988 nejvyšší kvalitu a inovaci ve výrobě elektrického řezbářského nářadí. Sortiment zahrnuje frézovací kotouče, frézovací hlavy a nástavce pro úhlové brusky. Všechny řezné prvky jsou vybaveny ostrými a odolnými tvrdokovovými břity a tělo nástroje je vyfrézováno z lehkého a robustního hliníku. Od začátku roku 2020 jsou všechny nástroje z řady Manpa Tools přizpůsobeny technickým směrnicím EU.

a mnoho dalších...


Základní informace o naší společnosti 

 • Obchodní společnost: Bonado s.r.o.
 • Datová schránka: e3dbv46
 • Sídlo: Korunní 2569/108, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha, Česká republika
 • IČO: 08443572
 • DIČ: CZ 08443572
 • Spisová značka: C 319081 vedená u Městského soudu v Praze
 • Právní forma: společnost s ručením omezeným
 • Jednatel a majitel společnosti: Tomáš Franěk
 • Bankovní spojení pro platby v Kč: Fio banka as, číslo účtu: 2201603827/2010
 • Bankovní spojení pro platby v EUR: Fio banka as, číslo účtu: 2001680211/2010
 • Sklad společnosti: Bonado, Areál YNOT, Hořanská 516, 289 14 Poříčany

Závazné právní dokumenty