Chcete využít plný potenciál vašich řezbářských nástrojů Manpa Tools? Pak byste měli zkontrolovat naši nabídku příslušenství, které vám umožní snadno a bezpečně upravovat a doplňovat vaše nástroje podle vašich potřeb. Příslušenství je vyrobeno z kvalitního materiálu a je kompatibilní s nástroji Manpa Tools. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše nástroje budou fungovat správně a dlouho.

V naší nabídce najdete příslušenství různých typů a funkcí, podle toho, co chcete s vašimi nástroji dělat. Můžete si vybrat z těchto produktů:

  • Řemeny pro frézovací ramena - slouží k přenosu pohybu z úhlové brusky na frézovací nástavec. Jsou dostupné v různých délkách a průměrech, podle typu frézy a brusky.
  • Držáky pro úhlové brusky - umožňují upevnit úhlovou brusku na frézovací rameno nebo na stůl. Jsou vybaveny rychloupínacím mechanismem a nastavitelným úhlem.
  • Prodlužovací nástavec - slouží k prodloužení dosahu frézovacího nástavce. Je vhodný pro práci na těžko dostupných místech nebo pro vytváření hlubších otvorů a drážek.
  • Svěráky - slouží k uchycení díla na pracovní ploše. Jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu a mají gumové čelisti, které chrání dílo před poškrábáním.
  • Adaptér M14 na M10 - slouží k připojení nástrojů Manpa s upínáním M10 na úhlové brusky s upínáním M14. Je vyroben z kvalitního kovu a má závitové spojení.