Chcete vytvářet různé tvary a vzory na dřevě pomocí frézování? Pak byste měli zvolit řezbářské frézy, které jsou speciální nástroje, které vám za pomoci kulatých, čtvercových a trojhranných břitů umožní snadno a rychle modelovat, tvarovat, dlabat, frézovat, hloubit nebo provádět jemné dokončovací práce. Naše frézovací kotouče jsou osazeny tvrdokovovými břity, které jsou jednoduché na výměnu a umožňují vám prodloužit životnost a ostrost vašich fréz. Navíc mají tu výhodu, že pokud se otupí hrana břitu, která pracuje s obrobkem, stačí břit pootočit ostrou částí a můžete pokračovat v práci.Tyto frézy se mohou upnout do úhlových brusek nebo do speciálních frézovacích ramen pro flexy.

V naší nabídce najdete řezbářské frézy od značky Manpa Tools, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a mají špičkové provedení. Všechny řezné prvky jsou vybaveny ostrými a odolnými tvrdokovovými břity a tělo nástrojů je vyfrézováno z lehkého a robustního hliníku. V naší nabídce najdete různé typy a velikosti řezbářských kotoučů. S těmito kotouči budete mít vždy dokonalé výsledky při výrobě řezbářských děl. Získejte naše řezbářské frézy a užijte si zábavu a kreativitu, kterou vám nabízí frézování různých materiálů!

Nahrádní břity do řezbářských fréz Manpa Tools si můžete objednat v jiní kategorii našeho eshopu: Náhradní břity Manpa.

Speciální nástavce pro úhlové brusky, do kterých lze upnout některé z našich fréz si můžete prohlédnout v kategorii: Frézovací ramena pro úhlovou brusku.