Potřebujete zhutňovat různé druhy podkladů do větší hloubky nebo větší plochy nebo zarovnat povrch asfaltu? Pak volte vibrační desky s obousměrným posuvem, které jsou ideální pro zhutňování zeminy, písku, štěrku, betonu, asfaltu nebo kamení. Tyto desky jsou těžší a výkonnější než jednosměrné vibrační desky. Mají obousměrný posuv a jsou vhodné pro zhutňování hlubokých základů, asfaltových povrchů a velkých ploch. Tyto stroje mají několik výhod, jako jsou:

  • Obousměrný pojezd - Desky se mohou pohybovat vpřed i vzad, což zvyšuje jejich manévrovatelnost a efektivitu. Můžete tak snadno změnit směr pohybu desky podle potřeby, aniž byste museli zastavovat motor nebo otáčet desku. Obousměrný pojezd je také užitečný pro hutnění na strmých svazích nebo v úzkých prostorech.
  • Vysoká odstředivá síla - Vibrační desky mají silný motor a velkou odstředivou sílu, které zaručují hluboké a kvalitní hutnění materiálů. Tyto desky dokážou zhutnit až do hloubky 50-60 cm, což je ideální pro hutnění těžkých zemin, jako jsou jíl, hlína nebo kamení.
  • Rozmanitost modelů - Vibrační desky vyrábějí se v různých velikostech, tvarech a výkonech, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům. Můžete si vybrat desku s benzínovým nebo dieselovým motorem, s elektrickým nebo ručním startem, s různou šířkou a hmotností desky, s různou cenou a zárukou. Některé desky mají také speciální funkce, jako jsou kompaktní rozměry, nízké vibrace, nastavitelná rychlost, gumová podložka nebo transportní kola.

Pokud hledáte spolehlivý a výkonný stroj pro hutnění zeminy, neváhejte a podívejte se na naši nabídku vibračních desek s obousměrným posuvem. Tyto desky jsou vaším skvělým pomocníkem pro vaše stavební projekty.