Chcete mít dokonale zhutněnou a vyrovnávanou zeminu, písek, štěrk nebo asfalt? Pak byste měli zvolit kvalitní stroje, které využívají vibrací k hutnění a nivelaci různých povrchů. S naší pomocí si vyberete pěch nebo desku, která splní vaše požadavky a uspokojí vaše potřeby. Tyto stroje se liší podle typu pohonu, pěchovací síly, hloubky hutnění, směru pojezdu a dalších parametrů. V naší nabídce najdete různé typy, které se hodí pro domácí i profesionální použití.

V kategorii vibrační pěchy a desky najdete také tyto podkategorie:

  • Vibrační desky s jednosměrným posuvem: Tyto desky jsou lehké a snadno ovladatelné. Mají pojezd pouze vpřed a jsou vhodné pro hutnění mělkých základů, dlažby a práce menšího rozsahu. Efektivně hutní a udusávají zeminu, písek a štěrk.
  • Vibrační desky s obousměrným posuvem: Tyto desky jsou těžší a výkonnější. Mají pojezd vpřed i vzad a jsou vhodné pro hutnění hlubších základů, asfaltu a práce většího rozsahu. 
  • Vibrační pěchy: Tyto pěchy jsou robustní a spolehlivé. Jsou ideální pro hutnění v těžko přístupných místech, jako je okolí zdí nebo potrubí.