Prodejem stroje to pro nás nekončí. Po čase mohou některé součásti vykazovat známky opotřebení a je nutné je vyměnit. Pomůžeme vám zkrátit prostoje na minimum a dodáme vám ten správný náhradní díl pro váš stroj

Vyhledání náhradních dílů

Pokud jste zakoupili svůj stroj v našem obchodě, můžete využít odborné pomoci našeho servisního týmu při dohledání a objednávce náhradních součástek pro váš stroj. Tato služba je určena výhradně pro naše zákazníky. Pokud máte zájem o odbornou asistenci při pořizování náhradních dílů, kontaktujte nás na emailu: servis@bonado.cz prostřednictvím tohoto formuláře:

Vzorová poptávka náhradních dílů

Objednávka náhradních dílů

Náhradní díly a součástky, jejichž kód a označení neznáte, specifikujte co nejpřesněji včetně popisu funkce jakou plní a jaké umístění mají ve stroji. Vždy uvádějte také označení stroje, jehož mají být součástí. Po vyhodnocení vašich informací vám zašleme k odsouhlasení návrh řešení a závaznou cenovou nabídku náhradních součástek. Při objednávce náhradních dílů, které nepatří do běžné nabídky produktů, které jsou naším eshopem veřejně nabízeny, vám bude vystavena zálohová faktura ve výši 100% ceny zboží a dopravy.